Menu

Poprvé hrál Sivok Dynamo otočilo duel s Vlašimí

Dynamo otočilo duel s Vlašimí

22. 06. 2019 - 21:02

Druhou výhru v přípravě zapsali českobudějovičtí fotbalisté. Na Složišti černobílí otočili utkání s Vlašimí, když po gólech Ledeckého, Wermkeho a Marečka ve druhé půli nakonec slavili vítězství 3:1. Poprvé v dresu Dynama naskočil navrátilec Tomáš Sivok.

Dynamo České Budějovice - Vlašim 3:1 (0:1)

Branky: 57. Ledecký, 64. Wermke, 89. Mareček – 23. (pen.) Janda. Rozhodčí: Lerch – Kotalík, Vrchota. Diváci: 200.

SK Dynamo: 1. poločas: Křížek – Čolič, Sivok, Talovierov, Kladrubský – Čavoš, Havelka – Šplíchal, Provod, Mršič – Ayong. 2. poločas: Staněk – Řezáč, Novák, Fišl, Tolavierov – Mareček, Javorek – Martan, Táborský, Wermke – Ledecký.
Vlašim: 1. poločas: Řehák – Kadlec, Shabanov, Štochl, Mizerák – Pilík, Skopec, Blecha, Janda, Svoboda – Fotr. 2. poločas: Pecháček – Štětina, Shabanov, Štochl, Sečkář – Pilík, Skopec, Blecha, Plachý – Janda (67. Svoboda), Diame.