Menu

Druhá příprava Dynamo těsně podlehlo Příbrami

Dynamo těsně podlehlo Příbrami

19. 06. 2019 - 20:03

Ve druhém přípravném utkání už svěřenci Davida Horejše nebyli tolik úspěšní, protože na domácím hřišti podlehli Příbrami 1:2. Branky začaly padat až ve druhém poločasu, kdy se za hosty trefili Jandera a Květ, za Dynamo už pouze snížil Karsten Ayong. V dalším přátelském utkání hrají Jihočeši v sobotu doma s Vlašimí od 11:00.

SK Dynamo České Budějovice - Příbram 1:2 (0:0)

Branky: 77. Ayong – 65. Jandera, 76. Květ. Rozhodčí: Rejžek - Pečenka, Kotalík. Diváci: 150.
Č. Budějovice: 1. poločas: Staněk – Kladrubský, Novák, Talovierov, Čolič – Mareček, Havelka – Martan, Javorek, Šplíchal – Ledecký. 2. pol.: Křížek – Řezáč, Novák, Fišl, Provod – Wermke, Čavoš, Mareček, Froněk – Ayong, Táborský.
Příbram: 1. poločas: Boháč – M. Held, Kodr, Mezera, Jablonský – Janota, Januška, Soldát, Polidar – Fantiš, Vandas. 2. pol.: Kočí – Průcha, Šimek, Tregler, Cmiljanovič – Belej (79. Šíma), Květ, Kilián, Jandera – Škoda, Voltr.