Menu

Famózní zápas Dynamo v přípravě porazilo úřadujícího mistra ze Slavie

Dynamo v přípravě porazilo úřadujícího mistra ze Slavie

27. 06. 2019 - 15:51

Parádní výkon a výsledek se povedl fotbalistům Dynama ve čtvrtém přípravném zápase! V rámci soustředění si odskočili na utkání proti poslednímu vítězi první ligy a slávisty na hřišti v Čelákovicích porazili 2:0. O první branku se postaral kanonýr David Ledecký, druhou přidal z pokutového kopu kapitán Jiří Kladrubský. V sobotu od 17:00 čeká svěřence Davida Horejše rakouský Amstetten.

SK Slavia Praha - SK Dynamo České Budějovice 0:2 (0:2)

Branky: 21. Ledecký, 42. Kladrubský (pen.). Rozhodčí: Pechanec – Kubr, Hurych
ŽK: Mareček, Čavoš. Diváci: 1750.
Slavia: 1. poločas: Kovář – Zelený, Hovorka, Kúdela, Frydrych – Zmrhal, Hušbauer, Hromada, van Buren – Škoda, Tecl. 2. poločas: Markovič – Holeš, Hovorka, Frydrych, Zelený – Traoré, Ševčík – Baluta, Langhamer, Olayinka – Hilál
SK Dynamo: 1. poločas: Staněk – Čolič, Tolavierov, Novák, Kladrubský – Javorek, Havelka – Schranz (31. Martan), Provod, Mršič – Ledecký. 2. poločas: Staněk – Čolič (57. Čavoš), Talovierov, Novák, Kladrubský – Havelka (57. Mareček), Kulhánek – Martan, Provod (75. Brandner), Mršič (57. Táborský) – Ayong.