Zde může být vaše reklama.
Pondělí 15.7.
Svátek má Jindřich
Menu

Fotbalová reprezentace Závěrečné zápasy Ligy národů se odehrají v Plzni

Závěrečné zápasy Ligy národů se odehrají v Plzni

foto: fotbal.cz

28. 10. 2020 - 11:14

Česká reprezentace odehraje v listopadu oba závěrečné domácí zápasy Ligy národů s Izraelem a se Slovenskem na stadionu v Plzni. Vedení národního týmu o tom informovalo na twitteru.

Reprezentanti v listopadu nastoupí stejně jako v říjnu ke třem utkáním. Nejprve se 11. listopadu představí v prestižním přípravném zápase v Lipsku proti domácím Němcům, mistrům světa z roku 2014.

O čtyři dny později v Plzni přivítají Izrael a 18. listopadu zakončí druhý ročník Ligy národů derby s bývalých federálním partnerem Slovenskem.

Dva zápasy v jednom dějišti zvolilo vedení reprezentace i s ohledem na složitou koronavirovou situaci v zemi, národnímu týmu díky tomu odpadne přesun.

V Plzni, kde sídlí prvoligová Viktoria, se český celek naposledy představil před rokem a po výhře 2:1 nad Kosovem postoupil z kvalifikace na evropský šampionát.

Reprezentantům patří v Lize národů ve skupině B2 druhé místo se ztrátou čtyř bodů na vedoucí Skotsko. Vítěz tabulky si zajistí postup do elitní Ligy A. V druhém ročníku Ligy národů jde i o dvě místa v play off o mistrovství světa v roce 2022 a je rozhodující pro los kvalifikace.

Další články