Zde může být vaše reklama.
Neděle 25.2.
Svátek má Liliana
Menu

V Jindřichově Hradci se setkali bývalí kolegové

V Jindřichově Hradci se setkali bývalí kolegové

foto: HZS ČR

15. 01. 2020 - 15:00

V úterý 14. ledna 2020 proběhlo na stanici v Jindřichově Hradci novorční setkání bývalých kolegů, kteří zashovali a pracovali pod hlavičkou profesionálních hasičů okresu Jindřichův Hradec.

Přivítání bývalých hasičů se ujal ředitel jindřichohradeckého územního odboru plk. Lukáš Janko.

Po úvodu pokračoval s přiblížením právě skončeného roku mjr. Petr Němeček, který přítomné seznámil se svým pracovištěm IZS a služeb. Následoval nprap. Martin Prox, jež shrnul rok 2019 z pohledu prevence a zjišťování příčin vzniku požárů. Martin Prox si připravil prezentaci, ve které výbalé kolegy seznámil s požáry a statistikou událostí. Na něj pak navázal velitel stanice Jindřichův Hradec mjr. Hejda. Statistiku požárů doplnil i o další události roku 2019, které řešili hasiči na stanici v Jindřichově Hradci. Ekonomickou bilanci přiblížila vedoucí pracoviště Romana Šarlingrová. Velitelé stanic Třeboň a Dačice npor. Jiří Řimnáč a npor. Milan Garhofer pak seznámili s akcemi, které proběhly na stanicích v roce 2019.

Závěrečného slova se ujal opět ředitel celého územního odboru plk. Lukáš Janko a shrnul sportovní úspěchy, zmínil vize do roku 2020 a všem poděkoval, že přijali pozvání. Po oficiální části následovalo drobné občerstvení a příjemné popovídání si.  

Další články